Ietīšanas autiņu komplekts Summer Infant ABC ALPHABET 3 gb, 0-3M

Vienreizēja iespēja kā saglabāt mazulim pēc iespējas ilgāku `mammas vēdera` sajūtu.
Jaunākie pētījumi rāda, ka ietīšana autiņos var palīdzēt samazināt mazuļa pēkšņas nāves sindromu, nodrošinot ciešāku miegu, kad mazulis guļ uz muguras. Ietiniet savu mazuli SwaddleMe komfortā, un tā ieaijāts, viņš gulēs drošā un ciešā miegā. SwaddleMe nomierina mazuļus un samazina kolikas simptomus, radot šūpuļa nomierinošo omulību. Tas arī samazina satrūkšanās refleksa biežumu mostoties un palīdzot mazuļiem gulēt ilgāk.
Godalgotais SwaddleMe ir radikāli pārvērtis mazuļu un vecāku gulēšanas paradumus visā pasaulē, un tas ir izraisījis starptautisku renesansi autiņu izmantošanā, jo mīkstā auduma ‘spārniņi’ cieši ieskauj jūsu mazuli un droši paliek savā vietā ar stiprinājumu palīdzību. Mazulim augot, ‘spārniņi’ nevainojami pielāgojas.
Visos SwaddleMe modeļos ir iestrādāti šķēlumi drošības jostām, tāpēc mazuli var vienkārši ietīt automašīnas bērnu sēdeklītī. Izvelciet drošības jostu caur SwaddleMe aizmugurējo šķēlumu, ieguldiet mazuli, piestipriniet drošības jostu un nostipriniet ‘spārniņus’.
Lietojot šos autiņus, mazulim iespējams apmainīt autiņbikses, neiztinot pavisam no tā ārā.

 

Šis autiņš ir izmērs S (Small) un paredēts bērniņam ar svaru  ~ 3.2-6.4 kg

Nr. 54216
Skaits:
Cena:
33,90