Piegāde

Jebkuru pasūtījumu bērnu precēm esat laipni aicināti bez maksas izņemt mūsu veikalā „Bērnu sala”, Rīga (Pasūtījumu jāizņem 5 dienu laikā pēc tā sakomplektēšanas. Par sakomplektēšanu informēsim telefoniski.)

 

Darba laiks:

P. – P. 10:00-20:00
Se. 10:00-19:00
Sv. 10:00-17:00

Preču piegāde tiek veikta nākamās darba dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas mūsu kontā vai rēķina apstiprinājuma saņemšanas, ja izvēlēts norēķinu veids: skaidra nauda.  Rīgā piegādes iespējamas arī sestdienās ar kurjeru.

Sūtījumiem bērnu preču internetveikalā, kuriem viena iepakojuma svars pārsniedz 30 kg, kientam ir jānodrošina izkraušana un nogāde līdz klienta telpām.  Pārvietošana, montāža jāveic paša klienta spēkiem. 

 

Transporta izmaksas tiks piemērotas sekojoši:

 

  • Rīgā: Centrs, Purvciems, Ķengarags, Pļavnieki, Teika, Jugla, Sarkandaugava, Mežciems, Čiekurkalns, Mežaparks, Dzirciems, Iļģuciems, Āgenskalns, Imanta, Zolitūde, Ziepniekkalns, Ķīpsala pasūtījumiem par summu virs 50 EUR un svarā līdz 15 kg bezmaksas piegāde . Ja summa ir mazāka par 50eur vai svars ir virs 15kg, tad piegādes izmaksas būs pēc cenrāža.
  • Rīgā: Bolderāja, Jaunciems, Suži, Vecmīlgrāvis, Mangaļsala, Mangaļi, Daugavgrīva, Kleisti, Rītabuļļi, Spilve, Voleri, Berģi, Bukulti, Mārupe transporta izdevumi pēc cenrāža. Precīzas transporta izmaksas informēsim pēc pasūtījuma saņemšanas. (Piegādes izmaksa Nr. 2 (Rīgas rajons))
  • Citos Rīgas rajonos, Latvijas pilsētās un lauku teritorijās piegāde ir atkarīga no preces svara un gabarītiem. Izmaksas saskaņosim pēc pasūtījuma saņemšanas.

 

Veicam piegādes ne tikai ar kurjera starpniecību, bet ari ar Latvijas Pasta starpniecību sīkpakām.  Piegādes izmaksas pēc Latvijas Pasta tarifa atkarībā no preces svara un piegādes adreses.

 

Precīzas transporta izmaksas informēsim pēc pasūtījuma saņemšanas.

 

Atteikuma tiesības, preču atgriešana un garantija

Saskaņā ar LR MK Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci atpakaļ internetveikalam. Šie noteikumi neattiecas uz pirkumiem, kuri izdarīti uz vietas veikalā „Bērnu sala”, Nīcgales iela 2b.
 

Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sesto daļu patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

 

Lūdzam ievērot un saprast: personīgās higiēnas apsvērumu dēļ sekojošas bērnu preces pēc iegādes netiek mainītas un atpakaļ pieņemtas: Personiskas higiēnas preces (bērnu podiņi, autiņi, biksītes, apakšveļa, vienreizlietojamās preces, autiņi, lacītes, utt.).

Bērnu preču Interneta veikals www.bernusala.lv nodrošina ražotāja rūpnīcas noteikto preču garantiju, bet ne mazāk kā divi gadi.

 

Lai varētu izmantot garantijas tiesības tam atbilstošos gadījumos, lūdzam saglabāt preces iegādi apliecinošus dokumentus un uzrādīt tos, piesakot garantijas pretenziju. Lūdzam informēt pa epastu info@bernusala.lv, telefonu 26659156. 
 

Lūdzam pirms preces lietošanas uzmanīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, lai izvairītos no pārpratumiem.

 

Preču garantija neattiecas uz:

 

- Preces komplektā ietilpstošajiem aksesuāriem, akumulatoriem, baterijām, savienojošiem vadiem, spuldzītēm, drošinātājiem un citiem komponentiem, kuri ekspluatācijas procesā nolietojas.

- Piederumiem vai tādām detaļām, kā sukas, lampas, ar roku kustināmas detaļas, kuru nolietošanās ir norma.

-Garantijas noteikumi neparedz preču tehnisko apkopi.

Garantija nedarbojas, ja:

 

-ja precei ir redzami mehāniski bojājumi, kuri radušies klienta darbības dēļ 
- ja konstatēti bojājumi, kuri radušies dabas stihiju rezultātā – zibens, ugunsgrēks, plūdi, utt. un nav atkarīgi no pārdevēja vai ražotāja 
- ja ir bojājumi, kurus izraisījuši svešu priekšmetu, šķidruma vai kukaiņu un tml. iekļūšana izstrādājuma iekšpusē; 
- ja ir bojājumi, kuri radušies neatbilstošu ķīmisku vielu lietošanas rezultātā vai neatbilstošas kopšanas rezultātā.
- ja klients nav ievērojis lietošanas instrukcijas, preču uzglabāšanas, transportēšanas prasības. Ja prece ir nepareizi samontēta, uzstādīta vai pieslēga. Ja izmantotas neatbilstošanas baterijas. 
- ja prece tikusi izmantota neatbilstoši mērķim vai profesionāli. www.bērnusala.lv pārdotās preces ir mājsaimniecības kategorijas preces

 

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums info@bernusala.lv , pa tālruni 26659156 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00). Obligāti jānorāda pasūtījuma numurs un datums (izņemot garantijas atgriešanu).

Pircējs sedz izmaksas par preču atpakaļnosūtīšanu.. Atgrieztai precei jābūt nelietotai, orģinālajā iepakojumā ar orģinālo marķējumu (izņemot gadījumus, ja preci atgriež ar iemeslu – brāķis, kuru sedz garantija). Jāsaglabā oriģinālais iepakojums ar pilnu preces komplektāciju, precei jābūt bez fiziskiem bojājumiem (izņemot gadījumus, ja preci atgriež ar iemeslu – brāķis, kuru sedz garantija). Saņemot preci atpakaļ, mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā pēc preces saņemšanas. 

 

Pēc apstiprinājuma, nauda par pirkumu (izņemot piegādes izdevumus) tiks pārskaitīta klienta kontā 7-30 dienu laikā no apstiprinājuma brīža.